RU

Автозаки поїхали без Тимошенко, - прихильники екс-прем'єра

22.03.2013, 10:05
Автозаки поїхали без Тимошенко, - прихильники екс-прем'єра - Фото
Фото: byut.com.ua
Машина швидкої допомоги і автозаки в супроводі ДАІ залишили територію Центральної клінічної лікарні N5 міста Харкова, де перебуває екс-прем'єр Юлія Тимошенко, - передає Інтерфакс-Україна.

За словами прихильників екс-прем'єра, які чергують під лікарнею, в машині швидкої допомоги Тимошенко не було. Також територію лікарні покинули 3 автобуси міліції. Частина міліціонерів залишають територію ЦКБ пішки.

Тим часом, перед будівлею Апеляційного суду Харківської області, де о 10:00 Київський райсуд Харкова почне засідання у справі про фінансові зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України, збираються противники екс-прем'єра, які традиційно займають місце перед будівлею суду. Вони розгортають державні прапори України і плакати.

З протилежного боку площі починають збиратися прихильники екс-прем'єра. Напередодні обласна організація Батьківщина закликала їх підтримати Тимошенко о 9:30 ранку.

Нагадаємо, в ході минулого засідання 5 березня суд ухвалив, що розгляд справи за відсутності підсудної та її захисників неможливо і вирішив направити запит в ЦКБ N5 на ім'я Юлії Тимошенко про можливість її участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції. Однак Сергій Власенко заявив, що Юлія Тимошенко не буде давати свідчення в суді у режимі відеоконференції. "По старому УПК, який застосовується до цього процесу, не передбачено проведення судового засідання в режимі відеоконференції, а дозволено проведення відеоконференцій тільки в частині окремих слідчих та інших дій. Юлія Володимирівна не збирається порушувати закон", - сказав він.

У той же час, він ухилився від прямої відповіді на питання про позицію Тимошенко щодо особистої участі в засіданні в п'ятницю. "Завтра ми всі дізнаємося. В моїй присутності представники пенітенціарної служби Юлії Володимирівні це питання не задавали", - сказав Власенко.

Попереднє засідання у справі ЄЕСУ відбулося ще 19 квітня 2012 року. Екс-прем'єр жодного разу не була присутня на засіданнях суду. У рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єру Тимошенко висунули звинувачення по п'яти епізодах.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини