RU

Автор борда "Бабуся і кіт" і УДАР створюють фронт антикорупції

11.04.2013, 13:20
Автор борда
Максим Голосной і Сергій Каплін
Про це йшлося сьогодні на прес-конференції Максима Голосного, автора плакату "Бабуся і кіт" і Сергія Капліна, народного депутата фракції УДАР на тему "Боротьба з корупцією та прозорість в роботі правоохоронних органів" в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ.

Учасники прес-конференції розповіли про нову акцію по перевірці відповідності декларованих доходів і майна керівного складу правоохоронних органів. Основне завдання, кажуть організатори, сформувати єдину базу нечестивих чиновників, співробітників силових органів і політиків. "Режим спирається на страх і силові структури. Якщо нам вдасться довести, що хоча б один чиновник або співробітник правоохоронних органів не здав декларацію про доходи хоч коли-небудь - він повинен підлягати звільненню", - говорить Голосной.

Автор борда "Бабуся і кіт" і УДАР створюють фронт антикорупції

робочий макет сайту,  присвяченого Азарову

"У нас є чіткий план дій. Величезна кількість чиновників місцевого і центрального рівня зобов'язані опублікувати декларації. За допомогою депутатських звернень та звернень активістів, ми зберемо всі матеріали на одному майданчику, щоб будь-який громадянин міг побачити, як співвідноситься задокументований рівень доходів з реальним доходом цих чиновників", - додав Каплін.

Найближчим часом активісти запустять антикорупційний портал. Крім того, в рамках цієї діяльності запрацює проект, присвячений особисто прем'єр-міністрові Миколі Азарову, де будуть відслідковувати всі корупційні дії уряду.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини