RU

Автор скандальних плівок просить захисту СБУ: Було чотири замахи

24.03.2011, 13:30
Автор скандальних плівок просить захисту СБУ: Було чотири замахи - Фото
b9f8adf2d91eecf2bbbcdbbb24e646c3.jpg

Автор скандальних плівок просить захисту СБУ: Було чотири замахи
Екс-майор Держохрани Микола Мельниченко (на фото) просить СБУ про посилену охорону і заявляє, що хоче дожити до суду. Про це він повідомив сьогодні журналістам перед тим, як зайти у будівлю Генпрокуратури.

"Я хотів би офіційно звернутися до Служби безпеки України: будь ласка, посильте мою охорону, візьміть під контроль орлів Кучми, оскільки навіть сьогодні ми бачимо, що агресивна поведінка цих людей не додає їм поваги. Мене замовляли, на мене було чотири замахи, це факт юридично підтверджений, треба… Щоб я дожив до суду, щоб був відкритий публічний суд, щоб на всі питання була дана відповідь", - цитує слова М.Мельниченка кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перед тим як підійти до журналістів М.Мельниченко переговорив з представником охорони екс-президента Л. Кучми. Той заявив екс-майору, що він не правий. У свою чергу, М.Мельниченко сказав: "Я не правий? Одружуючи, я розумію, що Кучма для тебе багато зробив, але у нього руки в крові". Пізніше представник охорони, який представився як співробітник Управління держохрани Євген Астафьєв, в інтерв'ю журналістам назвав домислами заяви М.Мельниченка про загрози. "Ви всі були свідками того, що йому ніхто не загрожував. Просто я сказав, що ти зрадив все, що можна було зрадити. Ти був таким же співробітником, як і ми всі. Ти здійснював свої дії, ти давав присягу цій країні, але ти все робив незаконно", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні у Л.Кучми черговий допит у Генпрокуратурі. Перед входом у ГПУ він зазначив, що, хоч і не хоче очної ставки з М.Мельниченком, але якщо слідчий наполягатиме - погодиться.

Щодо Л.Кучми було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Л.Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які привели, надалі, до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Л.Кучму вже викликали на допит у Генеральну прокуратуру України 23 березня. Там він заявив журналістам, що готовий пройти всі кола пекла, щоб довести свою невинність у справі про вбивство Г.Гонгадзе.

До того ж екс-глава держави зазначив, що не хоче очної ставки з екс-майором Держохрани Миколою Мельниченком, скандальні плівки якого Генпрокуратура визнала речовими доказами.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини