RU

Австралія сприяє енергобезпеці України - Порошенко

11.01.2017, 12:21
Австралія сприяє енергобезпеці України - Порошенко - Фото
6dc4128acdd9e2c89cd8b0803202bfe7.jpg
З нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Австралією президент Петро Порошенко написав листа голові австралійського уряду Малкольму Тернбуллу, наголосивши на важливості співпраці в ядерній сфері для енергонезалежності країни. Лист глави держави було опубліковано в Facebook на сторінці українського посольства в Австралії.

"Розраховую на успішну реалізацію двосторонньої угоди про співпрацю в галузі використання ядерної енергії в мирних цілях, що значно сприятиме підвищенню енергетичної безпеки нашої держави", - сказав Порошенко.

За словами президента, Австралія не тільки була серед перших держав, які визнали незалежність України, а (на парламентському рівні) Голодомор - геноцидом українського народу, а й "послідовно і рішуче" підтримує Україну в боротьбі з російською агресією.

Читайте також: Українські АЕС будуть використовувати уран з Австралії

Австралія сприяє енергобезпеці України - Порошенко

Спецпроект ЛІГА.net про ЧАЕСЯдерний рубікон. 30 років по тому

За встановленою потужності ядерних енергоблоків Україна посідає сьоме місце в світі. Всі реактори типу ВВЕР (водо-водяний енергетичний реактор). В Україні діють чотири АЕС з 15 енергоблоками, одна з яких, Запорізька АЕС, з шістьма енергоблоками загальною потужністю 6000 МВт є найбільшою в Європі.

Читайте також:  Норвегія і Швеція допоможуть підвищити безпеку українських АЕС


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини