RU

Австрія запрошує український персонал на стажування щодо Євро-2012

15.07.2008, 15:10

Австрія запропонувала Україні допомогу у навчанні обслуговуючого персоналу під час підготовки до Євро-2012. Про це на прес-конференції в рамках українсько-австрійського економічного форуму сказала Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зауважила, що на сьогоднішній зустрічі урядових команд Австрії та України в рамках форуму сторони структурували можливі елементи співпраці з підготовки до Євро-2012. Зокрема, перемовини стосувалися передачі Україні австрійського досвіду з організації ефективної внутрішньодержавної структури з підготовки до чемпіонату, а також навчання українських фахівців, яких буде задіяно у проведенні Євро-2012, на базі австрійських підприємств.

Відповідні пропозиції під час двосторонньої зустрічі озвучила австрійська сторона.

Нагадаємо, раніше Федеральний канцлер Австрії А. Гузенбауер наголосив, що проведення фіналу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні - це "шанс сторіччя, який може випасти лише один раз за життя". Він також зауважив, що Євро-2012 – це гарна можливість для України заявити про себе у світі. У цьому Австрія надасть Україні необхідну політичну та економічну підтримку.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини