RU

Австрія підтримує євроінтеграцію України

08.07.2008, 16:03

У Відні відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка і Федерального Президента Республіки Австрія Гайнца Фішера. На спільній прес-конференції після зустрічі вони повідомили, що особливу увагу на переговорах сторони приділили питанням європейської інтеграції України.

В. Ющенко підкреслив, що для України надзвичайно важлива підтримка Австрії щодо ключових питаннь укладення нової, посиленої угоди між Україною та Європейським Союзом. Зі свого боку Г. Фішер запевнив, що його країна всіляко підтримує євроінтеграційні кроки України. Він визнав, що досягнення всіх цілей євроітеграційної політики є складним питанням, воно повинне здійснюватися крок за кроком. Зокрема, він вважає, що такими кроками є вступ України до ВТО, укладення нової угоди між Україною та Європейським Союзом, участь України у формуванні єдиної енергетичної політики в Європі. "З кожним роком взаємини України та ЄС повинні ставати дедалі тіснішими. І, що стосується Австрії, то ми будемо робити всі кроки для цього", - запевнив Г. Фішер, якого цитують у прес-службі глави української держави.

Президент Австрії висловив надію, що під час чергового самміту Україна - ЄС будуть зроблені наступні кроки щодо поглиблення відносин України з Євросоюзом. Президент України у відповідь подякував за чітку позицію Австрії.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини