RU

Аваков задекларував сценарій про рюкзаки і колекцію вин

28.10.2016, 17:21
Аваков задекларував сценарій про рюкзаки і колекцію вин - Фото
Арсен Аваков
Міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков крім трьох квартир, двох земельних ділянок, задекларував також сценарій, колекцію вин, монет, картин, марок і пластинок. Декларація Авакова розміщена в реєстрі електронних декларацій.

Міністр вказав в декларації земельну ділянку в с. Коробочкине Харківської області площею 1200 кв м, квартиру в Чугуєві площею 39,30 кв. м.

Ще двома квартирами в Харкові Аваков володіє разом з дружиною Інною (657,90 кв м і 70,90 кв м). На дружину записана ще одна земельна ділянка в с. Коробочкине площею 1200 кв. м.

Глава МВС володіє годинниками Rolex Daytona, Vacheron Constantin і Jaeger LeCoultre, колекцією мідних, бронзових, срібних і золотих монет (2 652 монети), колекцією картин художника Вачагана Норазяна (11 штук), колекцією золотих монет країн Європи і Америки (24 монети), двома перснями, ювелірним виробом у вигляді бурової нафтової вишки, колекцією етикеток вина Mouton-Rothschild різних років.

Разом з дружиною Аваков володіє близько сотнею картин і ікон, в тому числі літографією і геліогравюрою Пікассо, з автографом. У сім'ї Авакова є колекція марок, колекція вин з 760 пляшок, вина Chateau Mouton-Rothschild, Chateau Lafite-Rothschild, Chаteau Pеtrus різних років. Також задекларовані італійські меблі, колекція бронзових, чавунних, срібних і кам'яних статуеток 19-20 вв., бібліотека з 8 тис. книг і журналів, 7 одиниць холодної зброї, колекція з срібних і золотих монет НБУ, колекція вінілових платівок 20-21 вв., близько 5 тис. носіїв з аудіо- та відеозаписами.

Також Аваков володіє "сценарієм у вигляді рюкзаків, з газетними вирізками: Печальная история о депутате каплюнеизпартиипростыхблюдей, который вместе блевочкиным и столяровой, за российские деньги зарабатывал ложью (стоимость 1 млрд. рублей или 1 грн.)".

Готівкою Аваков зберігає 265 тис грн, 178 тис дол, 118 тис євро і 2,1 тис англійських фунтів, а дружина - 1,3 млн грн, 275 тис дол і 30 тис євро.

На рахунках в банках у Авакова 232 327 грн, а також активи в дорогоцінних металах на 200 000 долл; у подружжя - 148 640 грн.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини