RU

Аваков: У Києві та області буде звільнено 37.5% міліціонерів

27.11.2015, 14:01
Аваков: У Києві та області буде звільнено 37.5% міліціонерів - Фото
b57dffb680b03d14f1076d5f315e71d4.jpg
У Києві та Київській області за проміжними результатами атестації колишніх міліціонерів будуть звільнені 37,47% або 3386 чоловік. Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

"Остаточно поліцейськими стають тільки ті, хто пройде неформальну переатестацію, яку пройдуть всі 100% бажаючих перейти в Національну поліцію - від сержанта до генерала. До того моменту допущення до атестації зараховані в тимчасовий штат, до підбиття підсумків атестації та прийняття персонального рішення по кожній людині", - написав він.

За словами міністра, переатестація включає три компоненти - тест GST (general skills test - тест на логічні, вербальні здібності, здатність обробляти інформацію і робити висновки, аналізувати дані), тест професійних навичок і співбесіду з участю представників громадськості.

"Перші два тести проходять з використанням комп'ютерної техніки - з елементами персонального шифрування і внутрішньосистемного контролю від втручання", - зазначив Аваков.

Такими, що не пройшли тести і підлягають звільненню, вважаються працівники, які набрали менше 25 балів з 60 по одному з двох тестів.

Всього до атестації у Києві та Київській області допущено 18044 людини. Перші два тести пройшли 9037 чоловік (1136 керівників і 7101 рядового складу). Середній бал тих, хто проходить атестацію - 31,57 з 60.

37,47% випробовуваних (3386 колишніх міліціонерів) здобули менше 25 балів з одного або обом тестам, внаслідок чого будуть звільнені за результатами атестації і не будуть зараховані в поліцію, підкреслив міністр.

"5651 чоловік (52,53% від випробовуваних) допущені до заключного етапу випробувань - співбесіди з атестаційною комісією за участю громадськості та новою службою внутрішньої безпеки. При позитивному результаті співбесіди вони будуть зараховані в поліцейські - хоча очевидно, що відсів і на цій стадії буде значним", - додав Аваков.

За його словами, така ж атестація після завершення в Києві та Київській області проводитиметься в інших областях України.

Читайте також: Чому в поліції опинилися люди, які ненавидять Україну

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини