RU

Аваков сформує і озброїть спецзагони регіональних добровольців

14.04.2014, 10:18
Аваков сформує і озброїть спецзагони регіональних добровольців - Фото
Арсен Аваков
У структурі Міністерства внутрішніх справ відбудуться зміни, викликані напруженою ситуацією на південному сході України. Про це написав у своєму акаунті в Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"В умовах інспірованих ззовні сепаратистських терористичних атак, створення бандитських формувань, що фінансуються з-за меж країни, загрози внутрішньому порядку та законності - мною ухвалено рішення про створення корпусу спецпідрозділів МВС на основі цивільних формувань по всій території країни", - написав Аваков.

"Донецьк отримає свій спецпідрозділ, створений з патріотів країни і Донбасу. Луганськ - свій з луганчан. У Дніпропетровську буде створено спецпідрозділ "Дніпро". Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків - практично кожен регіон отримає можливість мати такий стабілізаційний спецпідрозділ. Спочатку схід і південь, потім центр і захід країни", - зазначає міністр.

За його словами, МВС готове залучити понад 12 тисяч людей по всій країні до складу таких спецпідрозділів: надати озброєння, екіпіровку, керівництво кадровими офіцерами. "У найближчу добу на сайті МВС будуть розміщені контактні телефони та адреси регіональних вербувальних пунктів створюваних спецпідрозділів", - йдеться в повідомленні.

Керівник МВС також заявив, що вже підписав наказ про створення спецпідрозділу в Луганській області під назвою "Схід". "Створення спецпідрозділів відбуватиметься в найкоротший термін, без зволікань і формальностей - за викликами часу", - пише міністр.

"Нова структура спеціальних підрозділів МВС - відповідь диверсантам, "зеленим чоловічкам" та іншим бандформуванням, які мають завдання атакувати державність і цілісність України", - наголосив міністр.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини