RU

Аваков пояснив, за що було затримано керівництво ДСНС

25.03.2015, 13:47
Аваков пояснив, за що було затримано керівництво ДСНС - Фото
Арсен Аваков
Керівництво Державної служби з надзвичайних ситуацій України затримано за статтею 208 Кримінального кодексу - незаконне відкриття або використання за межами України валютних рахунків. Про це повідомив сьогодні на засіданні Кабміну Арсен Аваков, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Є дуже проста схема. В рамках цієї простої схеми державні закупівлі здійснювалися через приватну компанію. Приватна компанія перераховує кошти офшорної компанії - нерезиденту України на острові Джерсі. З острова Джерсі гроші йдуть на іншу приватну компанію, що належить Стоєцькому і Бочковському, після чого ці гроші діляться на їх карткові рахунки, відкриті в тому числі в Bank of Cyprus. Ось оригінали свідоцтв на власність цієї компанії", - зазначив він.

Аваков передав прем'єр-міністру Арсенію Яценюку документи, в яких відображені суми, які стягувалися по областях.

"Цей папір мене вбив абсолютно. За січень, за лютий - скільки з кого збирали по областям в грошах і кому розподілялися. Чітка бухгалтерія. Я не знаходжу іншого виходу, крім того, що ви сьогодні зробили... Наприклад, у Вінниці 50 тисяч, Волинь - 40 тисяч, Дніпропетровськ - 120 тисяч, Київська область - 100 тисяч, Київ - 200 тисяч", - зазначив він.

Раніше сьогодні глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його заступник Василь Стоєцький були затримані прямо на засіданні Кабінету міністрів. Кримінальне провадження щодо керівництва ДСНС відкрито за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини