RU

Аваков оголосив конкурс на посаду глави Нацполіції

17.11.2016, 15:54
Аваков оголосив конкурс на посаду глави Нацполіції - Фото
Арсен Аваков
Міністерство внутрішніх справ має намір оголосити конкурс на посаду керівника Національної поліції. Про це повідомив міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков в Facebook.

"Відкритий конкурс на главу Нацполіції - це логічний крок реформи МВС, побудова лінії довіри між суспільством і поліцією", - зазначив він.

Аваков підкреслив, що призначення на посаду керівника Національної поліції згідно з законодавством не передбачає проведення конкурсу.

Однак, з огляду на той факт, що до людини, яка обійме посаду голови Нацполіції, має бути беззастережне довір'я, як українського суспільства, так і міжнародного співтовариства, глава МВС прийняв рішення про проведення консультативного конкурсу для діючих поліцейських на заміщення цієї посади.

Аваков має намір створити консультативну комісію міністра, в яку будуть включені експерти з США, Канади, Європейського Союзу та представники від української громадськості.

На сьогодні діють спрощені критерії відбору кандидатів на цю посаду, але з 1 січня 2017 року вони істотно змінюються і стають вимогливішими.

Зокрема, кандидати повинні мати повну вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше семи років і досвід роботи на керівних посадах не менше п'яти років.

Відбір буде здійснюватися комісією на підставі результатів кваліфікаційних іспитів і співбесіди.

Після фінальної співбесіди консультативна комісія рекомендуватиме міністру внутрішніх справ кандидатів, які найбільш гідні обійняти посаду голови Національної поліції за своїми професійними, діловими і людським якостями.

Після цього кращий з відібраних кандидатів буде запропонований на розгляд Кабінету Міністрів.

Умови конкурсу будуть оголошені найближчим часом.

14 листопада голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе подала у відставку. Вона заявила, що політикам необхідно відмовитися від втручання в роботу відомства. 15 листопада Аваков підписав рапорт про відставку Деканоїдзе.
 

Читайте також: Чому йде Деканоїдзе: повний текст заяви про відставку


16 листопада міністр внутрішніх справ представив  особовому складу Національної поліції тимчасово виконуючого обов'язки глави відомства Вадима Трояна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини