RU

Аваков: Моя чорна сотня в Харкові будь-якому сепару вуха відірве

28.05.2015, 11:30
Аваков: Моя чорна сотня в Харкові будь-якому сепару вуха відірве - Фото
Арсен Аваков
Про це заявив міністр внутрішніх справ України  Арсен Аваков в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ

<a href="http://liga.net/">Источник</a>
.

"Хто тримає Харків від вольностей "сепарів"? Добровольчий батальйон МВС Східний корпус. Якщо що, ця міліцейська "чорна сотня Авакова" приїде і "відірве вуха" за нападки на Україну. Вважаєте занадто? Я вважаю відповідь адекватною часу.

Хто при всіх трьох штурмах Маріуполя стояв до кінця, коли всі розбіглися? Батальйон Азов і Тарута. Хто звільнив Широкине в самий останній момент перед другими мінськими угодами? Ми це зробили. Ми б і Саханку звільнили, але нас не підтримала артилерія - довелося зупинитися на висотах Широкине. А хто тримає Харків від вольностей "сепарів"? Добровольчий батальйон МВС "Східний корпус". І кожен знає в Харкові, що якщо що, то ця міліцейська "чорна сотня Авакова" приїде і "відірве вуха" за нападки на Україну. Вважаєте занадто? Я вважаю відповідь адекватною часу ", - заявив глава МВС.

Міністр нагадав про внесок волонтерів у перші місяці війни. "Ми знайшли тоді механізм, створили 36 спецбатальйонів МВС, які утримали лінію оборони, поки армія не була дієздатною. Тепер вони в другому ряду, але це не означає, що вони другого сорту. Всякому, хто атакує наші батальйони, я нагадую про те, яку роль вони виконали. Я припиняю мародерів і порушників порядку - ми звільняємо і залучаємо їх до відповідальності. Але це не заперечує високої ролі всіх добровольців", - нагадав Аваков.

"Зараз у нас немає спеціальних батальйонів, які стоять в тилу. Практично всі вони на передній лінії. Деякі стоять під Станицею Луганською - батальйон Чернігів: 100 чоловік на позиції, 70 осіб вдома. Три-чотири тижні - ротація. Ось вам приклад: Роман Пицків, командир "Чернігова", став заступником начальника обласної міліції в Чернігівській області. Паралельно він доучується у вузі і працює. І таких прикладів у нас багато. Новий глава патрульної поліції Києва теж буде хлопцем з добровольчих підрозділів, дуже відомий командир", - сказав глава МВС.

Відповідаючи на запитання, чи виконає батальйон Азов наказ про вихід з Широкине, якщо такий наказ гіпотетично надійде, Аваков зазначив: "Звичайно, виконає. У нас немає ніяких проблем з керованістю батальйонами".

Однак, сказав міністр, є інша проблема. "Багато вихідців з цих добровольчих батальйонів - такі як Семенченко (депутат фракції Самопоміч) і Матейченко (депутат фракції Народний фронт) - вважають, що вони можуть дозволити собі більше, ніж інші. Перший вирішив, що може шантажувати ім'ям батальйону Донбас. Другий спробував приватизувати батальйон Артемівськ. Ми це все припинили. Звичайно, вони хочуть моєї відставки. Ну і нічого - давно не цукровий - не стануть, тут важливі принципи", - зазначив Аваков.

"В цілому по добровольцям. У наших спецбатальйонах служить величезна кількість людей, які не підходять для стандартної армії. Але той, хто скаже, що їх потрібно розпустити - чисті ідіоти, тому що в умовах такої загрози, кожен, хто готовий захищати батьківщину, повинен служити! Хто звільнив Маріуполь? Це зробили ми! Сиділи в цьому кабінеті он за тим столом і малювали план з Андрієм Білецьким. Я їм дав два "Утеса", відчайдушного генерала Клімчука (зараз важко поранений у лікарні), і ми тоді відвоювали Маріуполь. 13 червня буде день визволення міста, я вважаю. Будемо відзначати день батальйону Азова", - додав міністр.

Читайте повний текст інтерв

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини