Аваков ліквідував пожежну інспекцію

15.09.2016, 16:02
Аваков ліквідував пожежну інспекцію - Фото
Арсен Аваков

Замість пожежної інспекції буде впроваджена нова система профілактики та запобігання надзвичайним ситуаціям, пов'язана з поділом на зони ризику

Пожежна інспекція буде ліквідована в рамках реформи Держслужби з надзвичайних ситуацій, а до пожежних бригад будуть залучатися добровольці. Про це сьогодні заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Сьогодні ми хочемо запропонувати реформу служби надзвичайних ситуацій. Реформа включає в себе три найважливіші кроки. І мова йде не тільки про зміну техніки, про його структуру, рівні підготовки та рівні підходів. Перший крок - ми скасовуємо, ліквідуємо пожежну інспекцію в тому вигляді, в якому вона була ", - сказав він, додавши, що пожежна інспекція - це корупційний орган, який дискредитує реальну роботу і подвиги пожежників.

"Коли з'являється представник цього органу, у кожного підприємця, бізнесмена псується настрій", - сказав він.

За словами Авакова, замість пожежної інспекції буде впроваджена нова система профілактики та запобігання надзвичайним ситуаціям, пов'язана з поділом на зони ризику. Так, після реформи контролюватися пожежними будуть тільки державні підприємства і підприємства високої зони ризику, а підприємства малого і середнього ризику будуть добровільно страхуватися в недержавних компаніях.

Крім того, Аваков зазначив, що в рамках реформи заплановано введення в пожежні бригади добровольців-вогнеборців. Міністр послався на таку практику в ряді розвинених західних країн. Так, 72% пожежних в США, за словами Авакова, є добровольцями, а в Швеції ця цифра становить 80%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebookв одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні