RU

Аваков: ДАІ буде винесено за межі міст, а УБОЗ - ліквідовано

16.10.2014, 17:29
Аваков: ДАІ буде винесено за межі міст, а УБОЗ - ліквідовано - Фото
Арсен Аваков
В рамках реформи МВС планується ліквідувати УБОЗ, а ДАІ в нинішньому вигляді - винести за межі міста. Про це на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Не буде більше такого об'єднання як УБОЗ. Управління по боротьбі з організованою злочинністю - це скоріше репресивний апарат, ніж апарат, який служить цілям захисту громадян. Те, що в ньому є коректного, корисного і адекватного, перейде до складу кримінального блоку. Буде ліквідована транспортна міліція... буде ліквідована ветеринарна міліція", - сказав він.

Аваков зазначив, що за рахунок скорочень буде збільшений блок охорони громадського порядку і розслідувань. Він зазначив, що це особливо актуально при тому, що прокуратура з 1 січня позбавляється функцій слідства.

"Буде реформовано склад ДАІ. По суті, всередині міста, ДАІ та ППС будуть об'єднані в одну систему. По суті, ДАІ залишиться як функціонуючий інструмент тільки на дорогах, що з'єднують населені пункти", - додав міністр.

Він повідомив, що концепцію реформування МВС планується представити на спеціальному засіданні уряду, яке відбудеться або на цьому тижні, або на початку наступного.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси
.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини