RU

Аваков продовжує боротися за крісло мера Харкова

08.11.2010, 14:19

Представники Арсена Авакова подали апеляцію на рішення суду про відмову перерахувати голоси на виборах мера Харкова на 56 дільницях. Про це заявила заступник глави Харківської облорганізації ВО "Батьківщина" Світлана Семко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі харківського осередку "Батьківщини", позов до Харківської міської виборчої комісії був поданий стосовно визнання протизаконним її бездіяльності в питаннях належної організації виборів мера.

Представники А.Авакова вимагали зобов'язати міськвиборчком провести повторний підрахунок голосів на виборах мера на 56 дільницях.

Сам А.Аваков заявив, що результати виборів в Харкові сфальсифіковані. "Ми зафіксували колосальну кількість порушень, і процедура підрахунку голосів не витримує ніякої критики. Це, по суті, фальсифікує вибір харків'ян", - заявляв він.

"Окружний адмінсуд Харкова відхилив позов кандидата, посилаючись на те, що доказова база позову була необгрунтованою", - сказано в повідомленні.

Дата розгляду апеляції наразі не відома.

Нагадаємо, в п'ятницю Харківський міський виборчком постановив визнати Г.Кернеса мером міста, що набрав найбільшу кількість голосів - 130352. Представники КПУ і "Батьківщини" заявили про фальсифікації.

Арсен Аваков: біографія і добірка новин>>>
Геннадій Кернес: біографія і добірка новин>>>

Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини