Через МВС на тиждень відклали введення вітання "Слава Україні"

06.09.2018, 11:38
Через МВС на тиждень відклали введення вітання
Фото: прес-служба Міноборони

Затримка з прийняттям пов'язана з внесенням відповідних правок в законодавство, яке стосується і Нацгвардії, а не тільки ЗСУ

виправлено

Через тиждень Рада замінить військове вітання на "Слава Україні": за цей час депутати внесуть поправку про введення цього привітання і для Нацгвардії, передає із залу засідань кореспондент IGA.net.

За проект змін до статутів Збройних Сил України №9036 в першому читанні проголосували 283 депутати. Також депутати проголосували за скорочений термін його підготовки до другого читання, в цілому закон планується прийняти на наступному пленарному тижні.

Передбачено, що на вітання "Слава Україні!" військовослужбовці відповідають "Героям слава!" Також зі зверненням "товариш, товариші" вводиться звернення військовослужбовців один до одного "пан, панове".

Депутати пропонували внести поправку по Нацгвардії "з голосу" і прийняти закон в цілому. Депутат від Фракції Самопоміч Тарас Пушкар зазначив, що не розуміє, що заважало керівництву МВС подати цю поправку раніше, коли готувався проект.

Секретар оборонного комітету парламенту Іван Винник заявив, що краще доопрацювати законопроект, щоб спокійно внести зміни і до закону про МВС. Він підкреслив, що в нинішньому вигляді проект стосується тільки статутів Збройних Сил України та військових формувань.

Спікер Андрій Парубій додав, що не бачить проблеми в тому, що закон про вітання "Слава Україні!" буде прийнятий в цілому не сьогодні, а через 10 днів.

Читайте також: Порошенко закликав Раду внести зміни в армійський статут

24 серпня на параді в Києві честь 27-ї річниці Незалежності України військові вперше використовували нове вітання Збройних Сил "Слава Україні! - Героям слава!"

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих