RU

Аваков: Майже всі справи про підкуп стосуються двох кандидатів

28.03.2019, 17:48
Аваков: Майже всі справи про підкуп стосуються двох кандидатів - Фото
Арсен Аваков (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Глава МВС  Арсен Аваков заявив, що відкриті кримінальні справи про підкуп виборців стосуються в основному кандидатів в президенти  Петра Порошенка та Юлії Тимошенко. Про це він сказав під час зустрічі з представниками Національного демінституту і Всесвітнього конгресу українців, повідомляє прес-служба МВС.

Аваков зазначив, що за час всього моніторингу справи про підкуп виборців стосуються всього чотирьох кандидатів - Порошенко, Тимошенко,  Тарути та Гриценка.

За його словами, інформація щодо Гриценка не підтвердилася, кримінальні справи закрили. Щодо Тарути розслідується випадок в Одесі.

Аваков сказав, що основні провадження про підкуп стосуються Порошенка і Тимошенко. При цьому на частку першого припадає, за словами міністра, 60% справ, а на частку другої - 40%.

"Найбільший ризик має система "сітки" кандидата від влади. Вона, за зверненнями заявників, поширена по всій країні. Нас "завалили" величезною кількістю доказів, зокрема, фото і відео, як дрібних порушень, так і суттєвих. Більшість справ тривалі в розслідуванні і, швидше за все, будуть завершені вже після виборів", - сказав Аваков.

11 березня в МВС повідомляли, що з початку виборчого процесу поліція відкрила 48 кримінальних справ про підкуп виборців.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини