RU

Аваков готовий визнати Президентом того кандидата, якого назве ЦВК

08.02.2010, 08:20

Голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков заявив, що визнає Президентом України будь-якого з двох кандидатів - будь-то Віктора Януковича чи Юлія Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, зокрема, А.Аваков зазначив: "Я готовий визнати Президентом того, кого назве ЦВК, і все це буде законно зроблено. Я скажу так, – це президент України. І я його визнаю".

"Якщо рівень політичної та іншої культури у нашому суспільстві високий або підвищується, то буде як у США, де прораховані голоси вирішили долю переможця, і всі жили щасливо. Якщо рівень культури у нас такий, як зараз - і політичний, і в суспільстві, то це буде продуціювати ситуацію, при якій ми 80% свого часу будемо витрачати на битви один з одним. А в той час сусідні маленькі країни будуть розвиватися. Це петля у часі, на яку не хочеться витрачати сили", - зазначив губернатор області.

Нагадаємо, за даними Національного екзіт-полу, перемогу у другому турі президентських виборів отримав лідер Партії регіонів Віктор Янукович, якого підтримали 48,5% осіб. За нинішнього Прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко віддали свої голоси 45,7% українців.

Ю.Тимошенко вже заявила, що боротиметься за кожний протокол, кожний акт і кожний голос виборця.


Вибори Президента України: добірка новин>>>

Стежте за результатами виборів у режимі реального часу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини