RU

Аудитори із США прийдуть до Тимошенко в лікарню вивчати її справу

27.06.2012, 14:44
Аудитори із США прийдуть до Тимошенко в лікарню вивчати її справу - Фото
Фото: tymoshenko.ua
Американські консультанти з фірми Skadden, які на прохання українського уряду проводять аналіз кримінальної справи Юлії Тимошенко, завтра зустрінуться із засудженою в харківській лікарні.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, із запитом про зустріч до тюремної влади звернувся представник офісу Skadden у Вашингтоні Грегорі Грег.

Грег поінформував, що Міністерство юстиції України звернулося до офісу Skadden для "надання консультаційної допомоги в області вдосконалення системи кримінального правосуддя".

При цьому Грег додав, що представники Skadden будуть здійснювати незалежний перегляд кримінальної справи Тимошенко, в тому числі збирати, вивчати факти і свідчення, на яких базувалося обвинувачення на адресу екс-прем'єра. Дане питання погоджено представниками Skadden з адвокатом Тимошенко Сергієм Власенком, який повідомив про згоду Тимошенко зустрітися з американськими консультантами 28 червня 2012 року.

ДПтС надала представникам Skadden дозвіл на зустріч із засудженою Тимошенко. Безпосередню участь у відвідуванні будуть приймати чотири представники компанії.

Керівництво Качанівської виправної колонії поінформувало Тимошенко про запланований візит.

Нагадаємо, в п'ятницю міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що американська юридична компанія Skadden перевірить справу екс-прем'єра Юлії Тимошенко менше, ніж за 100 тис.грн., а тому була запрошена без тендера. Пізніше стало відомо, що уряд домовився з юристами із США про цю послугу всьог за 95 тис.грн.

"Згідно з умовами договору, юристи компанії Skadden повинні провести дослідження дотримання принципу верховенства права і практики Європейського суду з прав людини у справі "Тимошенко проти України", - повідомив урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Назар Кульчицький.

Президент Янукович заявив, що українська сторона звернулася до американської компанії Skadden з проханням надати експертну оцінку справ Тимошенко. "Ми також підтримуємо ініціативу президента Європейського парламенту Мартіна Шульца провести незалежне розслідування справи під головуванням колишнього президента Польщі Олександра Кваснєвського і колишнього президента Європейського парламенту Пета Кокса, - додав він.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини