RU

Асоціація з ЄС буде ратифікована не пізніше вересня - Чалий

24.07.2014, 11:02
Асоціація з ЄС буде ратифікована не пізніше вересня - Чалий - Фото
Валерій Чалий
Заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий запевняє, що угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом буде ратифікована не пізніше, вересня. Про це повідомляє прес-служба президента.

Чалий підкреслив: "Не пізніше вересня угода буде ратифікована". При цьому він акцентував увагу на тому, що немає імплементаційної програми, яка визначає, яким чином угода буде приведений в дію. "Воно повинно затверджуватися парламентом і пройти синхронно з ратифікаційним пакетом. Депутати повинні взяти на себе відповідальність не тільки за ратифікацію, а й за імплементацію угоди, що набагато важливіше", - підкреслив він.

Також Чалий сказав, що депутати в умовах зовнішньої агресії стосовно нашої держави, в умовах проведення антитерористичної операції, повинні бути максимально ефективними і відповідальними. "Ми зараз фактично працюємо в стані війни. І це повинні всі усвідомлювати. Президент працює майже цілодобово", - зазначив Чалий.

Нагадаємо, економічна частина угоди про асоціацію України і Євросоюзу була підписана в Брюсселі 27 червня нинішнього року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини