RU

Армія буде переорієнтована на східний кордон - Таранов

05.05.2015, 13:53
Армія буде переорієнтована на східний кордон - Таранов - Фото
Андрій Таранов
Збройні Сили України будуть переорієнтовані із західного на східний кордон країни з метою стримування російської агресії. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ повідомив заступник глави Адміністрації президента України Андрій Таранов.

Відповідаючи на питання про те, що з часів Радянського Союзу, ключовим напрямом захисту держави вважався західний напрямок, а за роки незалежності в цьому питанні мало що змінилося, Таранов відповів: "У нас було певне угруповання на сході України до 2010 року. А потім його не стало. У період правління Януковича система оборони країни була повністю знищена. Його міністри системно знищували сферу державної безпеки".

Але людський потенціал і національна свідомість, сказав Таранов, виявилися сильнішими - все знищити не вийшло.

Що стосується переорієнтування Збройних сил України із західних на східні рубежі країни, Таранов зазначив: "Я думаю, що всі усвідомили необхідність таких дій. І я впевнений, що це буде відображено в практичній площині".

Таранов: Кожен вбивця буде знайдений і покараний - навіть після війни

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини