RU

Арешт Тимошенко: рішення ЄСПЛ може бути оскаржене

30.04.2013, 13:03
Арешт Тимошенко: рішення ЄСПЛ може бути оскаржене - Фото
e4f3a8c17fb3ca1b3a330ceb3eb5ac17.jpg
Як сказано в офіційному прес-релізі Європейського суду з прав людини, відповідно до статей 43 і 44 Конвенції з прав людини, сьогоднішнє рішення палати ЄСПЛ за скаргою екс-прем'єра України  Юлії Тимошенко може бути оскаржене.

"Протягом трьох місяців після його винесення кожна зі сторін може клопотати про передачу справи на розгляд Великої палати суду. У разі подання такого клопотання колегія з п'яти суддів вирішує, чи заслуговує справа подальшого розгляду. У позитивному випадку Велика палата розгляне справу і винесе остаточне рішення", - сказано в повідомленні.

"Якщо клопотання про перегляд відхилено, рішення Палати стає остаточним в той же день. Після того, як рішення стає остаточним, воно передається до Комітету Міністрів Ради Європи для спостереження за його виконанням", - йдеться в релізі.

Нагадаємо, ЄСПЛ у вівторок, 30 квітня, оприлюднив своє рішення у резонансній справі "Тимошенко проти України". Суд вирішив, що арешт Тимошенко проведено в порушенні ряду пунктів Конвенції з прав людини. Урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ дав зрозуміти, що після аналізу рішення Євросуду з екс-прем'єру України, можливо,  його оскаржать.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини