RU

Арбузов стане прем'єр-міністром до літа 2013 року, - політолог

28.12.2012, 12:32
Арбузов стане прем'єр-міністром до літа 2013 року, - політолог - Фото
Володимир Фесенко
До літа наступного року Сергій Арбузов може замінити Миколу Азарова на посаді прем'єр-міністра. Про це на прес-конференції заявив голова правління центру прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, призначення Арбузова першим віце-прем'єром Фесенко назвав однією з головних політичних подій грудня, а можливо, і року. За оцінками багатьох експертів, це призначення свідчить про те, що скоро в Україні буде новий прем'єр-міністр.

"Арбузова направили на стажування, на навчання. Він буде переймати досвід Миколи Яновича, вчитися керувати економікою і соціальною сферою в ручному режимі і, як тільки буде готовий психологічно, суб'єктивно взяти управління у свої руки, відбудеться заміна голови уряду", - сказав він.

Говорячи про те, коли це може статися, Фесенко нагадав, що свого часу на посаді першого заступника голови НБУ Арбузов стажувався недовго. Також, за словами Фесенка, слід враховувати певні цикли роботи Верховної Ради. Конфлікти в парламенті періодично будуть поновлюватися. Зокрема, вони можуть виникнути на початку роботи наступної сесії парламенту, в лютому. "Найбільш спокійний період в роботі Верховної Ради, та й в цілому в українській політиці, це кінець весни - початок літа, до парламентських канікул. Ризикну припустити, що краще процедурно, політично міняти прем'єр-міністра з тим, щоб його спокійно затвердили у Верховній Раді , десь з квітня до початку липня. Це найкращий період для спокійної заміни прем'єр-міністра України", - вважає політолог.

Нагадаємо, на цьому тижні президент України Віктор Янукович провів кадрову і структурну реорганізацію Кабінету міністрів України та центральних органів влади. Перший віце-прем'єр-міністр Арбузов в Кабміні буде відповідати за аграрну політику і продовольство, економічний розвиток, торгівлю, соцполітику, фінанси, доходи і збори.

Досьє на Володимира Фесенка

Янукович призначив новий уряд: список міністрів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини