RU

Арбузов не готовий виступити в Раді: Нам потрібно підготуватися

09.01.2013, 14:11
Арбузов не готовий виступити в Раді: Нам потрібно підготуватися - Фото
Сергій Арбузов
Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов хоче виступити в парламенті, але ще не готовий. Про це він заявив сьогодні на засіданні погоджувальної ради у Верховній Раді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, реагуючи на ініціативу опозиційних фракцій заслухати членів уряду з виконання бюджету минулого року і соціально-економічної ситуації в країні, Арбузов сказав: "Ми не боїмося виступати. Нам є що говорити. Я сам хотів би, щоб люди почули не з газет та інтернету ту інформацію, яку вони чують, а від нас. Я запевняю колег, що ми пройшли рік нормально, завершили нормально, і всі соціальні виплати ми здійснили. Всі ті важливі речі, які необхідно, ми пояснимо".

У той же час, за словами Арбузова, необхідна інформація для звіту уряду буде збиратися ще кілька тижнів. "Для того, щоб була якісна доповідь, нам потрібно підготуватися, зібрати всі статистичні дані і потім ми будемо готові виступити і відповісти на всі питання", - додав перший віце-прем'єр.

У свою чергу, спікер ВР Володимир Рыбак, відповідаючи на запитання журналістів, повідомив, що ще не ухвалено рішення про те, чи відбудеться в п'ятницю година запитань до уряду. Він зазначив, що аналіз ситуації по 2012 році ще не готовий, але питання про проведення години уряду буде додатково вирішуватися з лідерами фракцій.

Нагадаємо, раніше опозиція запропонувала заслухати в п'ятницю прем'єра Миколу Азарова, першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова та інших міністрів щодо соціально-економічної ситуації в країні.

Досьє на Сергія Арбузова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини