RU

Арахамія про плівки Гончарука: Це нарізка фраз різних людей

16.01.2020, 13:03
Арахамія про плівки Гончарука: Це нарізка фраз різних людей - Фото
Давид Арахамія заступився за прем'єра (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія вважає, що аудіозаписи, де прем'єр-міністр Олексій Гончарук нібито говорить про неглибокі економічні знання президента Володимира Зеленського, є "нарізкою фраз різних людей". Про це пише Hromadske.

"Це просто нарізка якихось фраз різних людей в різний час, щоб створити сенсацію... Як я розумію, це була склейка стратегічної сесії із фінстабільності, яка тривала три години", - сказав Арахамія. Він вважає, що записи опублікував один із учасників цієї стратегічної сесії.

Арахамія вважає, що прем'єр і голова держави повинні з'ясовувати свої стосунки особисто, і це не повинно бути предметом публічних обговорень. Він висловив сумніви, що у Гончарука дійсно така позиція і сказав, що поза відповідним контекстом можуть виходити "чудові нарізки".

  • Вчора на анонімних YouTube- і Telegram-каналах опублікували записи, на яких нібито зафіксовано спілкування Гончарука та інших представників влади. Після цього стала з'являтися інформація, що прем'єр нібито подав у відставку. Пізніше Кабмін спростував відставку Гончарука.
  • Гончарук назвав ці записи медіа-атакою.

Читайте також: Плівки Гончарука. Що він наговорив про Зеленського, а головне - хто збиває прем'єра

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини