RU

Ар'єв: Проти Тимошенко фабрикується нова кримінальна справа

29.07.2013, 11:33
Ар'єв: Проти Тимошенко фабрикується нова кримінальна справа - Фото
Володимир Ар'єв
Про це заявив депутат фракції Батьківщина у Верховній Раді України Володимир Ар'єв на своїй сторінці в Facebook.

"Слідчі ручної прокуратури вимагають видачі з Угорщини колишнього народного депутата Олександра Шепелєва для фабрикації справи проти Юлії Тимошенко", - написав Ар'єв.

На його думку, оскільки звинувачення проти Тимошенко "нічого не варті в очах громадської думки, і на Заході теж всі розуміють ціну прокурорських папірців, зараз спішно фабрикується нову кримінальну справу щодо нібито причетності Юлії Володимирівни Тимошенко до справи банкрутства банку Родовід".

Депутат вважає, що ніяких документів про це немає. "Всі ці справи повністю перебували в компетенції Національного банку, який контролювався Ющенком", - написав Ар'єв.

Він вважає, що основою нової справи проти Тимошенко повинні стати усні свідчення Шепелєва, екс-депутата БЮТ, "які з нього сподіваються вибити силою в українських тюрмах". "Враховуючи, що ряд свідків у справі банкрутства банку Родовід і розкрадання коштів під час рефінансування за загадкових обставин пішли з життя, висока ймовірність, що після дачі показань, яких від нього забажають влади, Шепелєва теж не залишать в живих", - допускає Ар'єв.

Він також повідомив, що країну покинув колишній генеральний прокурор України і колишній депутат-регіонал Святослав Піскун. "Від відмовився давати лжепоказанія про те, що ЮВТ нібито тиснула на нього, щоб Піскун закрив проти неї справи", - заявив Арьрев.

На його думку, дії Генпрокуратури стають "все більш істеричними, непрофесійними, а тому і небезпечними, в тому числі для життя тих, хто прокурорам потрібен для вибивання свідчень".

Нагадаємо, колишній український депутат Олександр Шепелєв нещодавно був затриманий в Угорщині. Він був оголошений в міжнародний розшук МВС України в січні 2013 року за підозрою в привласненні майна в особливо великих розмірах та замаху на вбивство. Йшлося про махінації навколо банку Родовід, а також вбивство голови наглядової ради Автокразбанк Сергія Кириченка і замаху на колишнього акціонера Родоводу Сергія Дядечка.

Досьє на Володимира Арва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини