RU

Ар'єв пояснив, чому взяв самовідвід з ТСК по корупції і офшорах

17.05.2016, 11:52
Ар'єв пояснив, чому взяв самовідвід з ТСК по корупції і офшорах - Фото
Володимир Ар'єв

Народний депутат Володимир Ар'єв від БПП взяв самовідвід з тимчасової слідчої комісії (ТСК) з питань політичної корупції та офшорних компаній. Про це він повідомив у себе в Facebook після появи інформації народного депутата Сергія Лещенка (БПП) про те, що батько скандального депутата Ігоря Кононенка міг працювати його помічником.

"У 2013 році, в сьомому скликанні Верховної Ради, законопроект 2626 про заборону забудови зелених зон мені допомагав робити фахівець з містобудування і транспорту Віталій Кононенко, якого я оформив на кілька місяців в якості помічника-консультанта на громадських засадах. Мене з ним познайомили мої колеги з попереднього скликання, і я тоді якось не питав про наявність багатих дітей у людини, з якою співпрацював у вельми вузькому напрямку", - зазначив Ар'єв.

За його словами, з його сином Ігорем Кононенком він познайомився вже під час виборчої кампанії до ВР восьмого скликання. "До вчорашнього дня я навіть не знав, що вони близькі родичі, тому що після відмови ВР забороняти будівництво на зелених зонах ми з Віталієм Кононенком більше не перетиналися", - наголосив Ар'єв.

"Логіка звинувачення Лещенка в конфлікті інтересів в даному випадку не працює, бо не я працював на Кононенка-старшого, а навпаки. Відповідно, нічим йому не зобов'язаний, синові й поготів", - додав Ар'єв.

Народний депутат зауважив, що "все, що об'єднує мене, Кононенка і Лещенка - це перебування в одній фракції Блоку Петра Порошенка. І більше ніяких зобов'язань".

"Я завжди своєю репутацією і діями доводив свою відданість пошуку правди і боровся з корупціонерами і маніпуляторами, незалежно від їх приналежності або популярності. І якщо навіть теоретично ставиться під сумнів неупередженість результатів комісії, я не буду брати участь в роботі ТСК", - зазначив Ар'єв.

Вчора Лещенко заявив, що помічником депутата Ар'єва, якого фракція висунула в члени ТСК з питань політичної корупції та офшорних компаній, в минулому скликанні міг працювати Віталій Кононенко - батько скандального депутата Ігоря Кононенка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини