RU

Апеляцію Тимошенко почнуть розглядати 1 грудня, - Власенко

29.11.2011, 16:23
Апеляцію Тимошенко почнуть розглядати 1 грудня, - Власенко - Фото
Фото: ЕРА
Попередній розгляд скарги Юлії Тимошенко у газовій справі в Апеляційному суді Києва призначено на 1 грудня. Про це повідомив керівник групи захисту екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Попереднє засідання у цій справі призначено не на 13 грудня, а на 1 грудня на 09:30 ранку", - наголосив Власенко, слова якого наводить прес-служба БЮТ.

За словами захисника, йому не відомі причини перенесення судового засідання.

При цьому він зазначив, що на цьому засіданні повинні вирішуватися технічні питання. "Від вирішення цих питань залежатиме, як розвиватиметься розгляд справи в Апеляційному суді, а також буде абсолютно видно, як налаштована влада розглядати в апеляційному порядку скаргу Юлії Тимошенко", - сказав Власенко.

Він зазначив, що на попередньому засіданні в обов'язковому порядку повинні бути вирішені питання про зміну запобіжного заходу, а також питання про проведення судового слідства у справі.

"Як ви знаєте, захист на цьому наполягав, оскільки при розгляді справи в Печерському суді судове слідство не проводилося належним чином. Так, зокрема, зі свідків захисту були опитані тільки Турчинов і Лівінський, і їх свідчення не бралися до уваги", - сказав Власенко.

"Якщо зараз Апеляційний суд не захоче це розглядати, то значить влада вирішила заслухати справу Тимошенко за два чи три засідання", - додав він.

На думку Власенка, тільки проведення судового слідства може надати захисту можливість коректно висловити свою позицію, "щоб це не виглядало так, як це виглядало в Печерському суді".

Крім того, Власенко звернувся до суддів Апеляційного суду з проханням належним чином розглянути апеляцію Тимошенко. "Я розумію, що на вас тисне влада - конкретні люди з Адміністрації президента. Але я звертаюся до вас: згадайте, що ви судді й про те, що від вашого вердикту, вашого рішення залежить доля конкретної людини, будь то Тимошенко або будь-яка інша людина", - резюмував він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини