RU

Апеляцію на вирок розглядатимуть без Тимошенко

20.12.2011, 15:17
Апеляцію на вирок розглядатимуть без Тимошенко - Фото
На фото: засідання Апеляційного суду Києва
Апеляційний суд Києва ухвалив рішення розглядати апеляцію Юлії Тимошенко по суті без її участі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Олена Ситайло зазначила, що суд тричі надавав Тимошенко можливість взяти участь у засіданні, викликаючи її в установлений законом спосіб.

Також Ситайло зазначила, що із заяви Тимошенко випливає, що вона не наполягала на своїй участі в попередньому засіданні з розгляду апеляції, а інших заяв від Тимошенко до суду не надходило.

Крім цього, суддя нагадала, що медичні документи, передані суду, свідчать, що протипоказань для участі Тимошенко в суді немає.

"Неявка учасників процесу не є перешкодою для слухання справи", - зазначила Ситайло.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній прем'єр-міністр Тимошенко подала заяву керівництву СІЗО, в якій попросила забезпечити її участь в судовому засіданні Апеляційного суду Києва сьогодні. У той же час, як повідомило журналістам джерело, екс-прем'єр не змогла приїхати через болі в спині. При цьому захист Тимошенко запевняє, що екс-прем'єр хотіла бути присутньою в суді, але керівництво СІЗО не забезпечило їй належних умов. Суддя в суді процитувала лист Тимошенко, згідно з яким екс-прем'єр відмовлялася йти і хотіла бути присутньою на суді в лежачому положенні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини