RU

Апеляційний суд відмовив Луценку у проведенні нового слідства

20.11.2012, 14:10
Апеляційний суд відмовив Луценку у проведенні нового слідства - Фото
c48a159d0f924ca95862165c114ae6c7.jpg

Апеляційний суд відхилив всі клопотання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і відмовив йому в проханні зробити заяву.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко і його адвокати вимагали провести повноцінне судове слідство, допитати ряд свідків та витребувати інструкцію про правила ведення оперативно-розшукової діяльності. Суд відмовив у всіх цих проханнях: на думку суддів, для цього не було достатніх підстав.

Почувши це, присутні в залі політики почали кричати "Ганьба!"

Олександра Кужель крикнула головуючому судді: "Будете першим у списку на люстрацію суддів". На що Луценко додав: "Може, краще на кастрацію?" "Кастрацію я підтримую, а люстрацію ще більше", - відповіла Кужель.

Депутат Андрій Павловський назвав суддів "заляканими істотами".

Після того як судді закінчили читати рішення, Луценко попросив дати йому можливість зробити заяву, але головуючий не звернув на це уваги і вирішив переходити до суті справи, що розглядається. Луценко заявив, що судді порушують Конституцію. "У мене є право за заяву згідно з КПК. Дайте мені право на заяву! Шановний громадянин з обличчям радянської валізи і животом, в який поміститься супутник з Білкою та Стрілкою на борту, дайте мені слово!" - кричав Луценко, але суддя продовжував читати матеріали справи.

Присутні у залі почали скандування "Слово! Слово!" "Ви хочете зробити заяву? У зв'язку з цим оголошується перерва на 20 хвилин. Робіть, будь ласка, заяву, а через 20 хвилин ми продовжимо", - сказав суддя. "Я в суді хочу зробити заяву!" - заперечив Луценко, але судді вже попрямували до виходу.

Нагадаємо, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка сьогодні доставили з Менської колонії до Києва на засідання Апеляційного суду. Суд розглядає апеляційну скаргу Луценка на рішення Печерського райсуду у справі про санкціонування стеження за екс-водієм колишнього заступника голови СБУ Валентином Давиденком.

Досьє на Юрія Луценка

Фоторепортаж: Луценко привезли до суду і всупереч новому КПК посадили в клітку

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини