RU

Апеляційний суд почав розгляд скарги Луценка

15.05.2012, 10:42
Апеляційний суд почав розгляд скарги Луценка - Фото
1bad21e3cc5dd65f1ab3fefe6872782b.jpg
Апеляційний суд Києва о 10:00 почав розгляд по суті апеляційної скарги екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на вирок Печерського районного суду Києва від 27 лютого 2012 року, яким він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, судове засідання почалося вчасно. До суду доставлений екс-міністр Луценко. Жодного з потерпілих у справі в залі немає. Судова колегія складається з трьох суддів. Головує суддя Іван Рибак, до складу колегії входять також Одинець і Присяжнюк.

Адвокат Олексій Баганець на самому початку засідання заявив клопотання про відвід судді Рибака. Захисник екс-міністра вважає, що суддя необгрунтовано відмовив стороні захисту в задоволенні клопотань, заявлених на попередньому, попередньому судовому засіданні.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні 8 травня суддя Рибак не задовольнив жодного клопотання сторони захисту екс-міністра, в тому числі і про проведення судового слідства. У своєму рішенні суддя зазначив, що, вивчивши матеріали, що надійшли в суд, він не знайшов підстав для проведення судового слідства на даній стадії розгляду справи.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини