RU

Апеляційний суд підтвердив незаконність справи Луценка

07.07.2008, 17:22

Апеляційний суд підтвердив незаконність справи Луценка

Апеляційний суд міста Києва залишив без змін постанову Подільського районного суду столиці від 3 червня цього року, якою порушення Генеральною прокуратурою кримінальної справи стосовно Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка визнано незаконним. Про це повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони".

За словами адвоката Міністра, це рішення можна оскаржити у Верховому Суді України.

Нагадаємо, 6 червня 2008 року Подільський районних суд міста Києва визнав незаконним порушення кримінальної справи стосовно Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

8 січня 2008 року після засідання Ради національної безпеки та оборони між Ю. Луценком і Л. Черновецьким виникла бійка. 24 січня прокуратура Києва поінформувала, що за цим фактом, "під час якого Київському міському голові Л. Черновецькому було навмисно нанесено легкі тілесні ушкодження, порушено кримінальну справу стосовно іншого учасника цього інциденту за ч.2 ст. 125 Кримінального кодексу України".


26 травня 2008 року Генеральна прокуратура перекваліфікувала кримінальну справу, яку було порушено стосовно Ю. Луценка внаслідок інциденту з Л. Черновецьким із "нанесення легких тілесних ушкоджень" у "посадовий злочин". У той же день після допиту у Генпрокуратурі Ю. Луценко заявив, що його також звинувачують у використанні службових літаків з особистою метою.


28 травня Подільський районний суд м. Києва своїм рішенням припинив досудове слідство за кримінальними справами, об'єднаними в одну, за обвинуваченням Міністра внутрішніх справ України у нанесенні легких тілесних ушкоджень меру Києва і у зловживанні ним службовим становищем у зв'язку із використанням службового літака.


2 червня Подільський районний суд Києва на засіданні за скаргою адвоката Міністра внутрішніх справ України вивчив усі 7 томів кимінальної справи, з яких 3 - торкаються інциденту з Л. Черновецьким, а інші 4 - використання з особистою метою службових літаків внутрішніх військ України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини