Ангела Меркель стала людиною року за версією журналу Time

09.12.2015, 16:52
Ангела Меркель стала людиною року за версією журналу Time - Фото
Ангела Меркель (фото - EPA)

На думку журналістів Time, Меркель зіграла фатальну роль у вирішенні всіх конфліктів, що сталися на політичній арені Європи в 2015 році

Американський журнал Time визнав людиною року канцлера Німеччини Ангелу Меркель. На думку журналістів американського тижневика, Меркель зіграла фатальну роль у вирішенні всіх конфліктів, які сталися на політичній арені Європи в 2015 році.

"Найсильніший європейський лідер є біженцем з того часу і місця, де її сила була б неймовірною. Німецька Демократична Республіка, де виросла Меркель, не була ні демократичною, ні республікою... Жоден інший великий західний лідер не виріс в "зміцненні" , яке дало Меркель особливий погляд на спокусу свободи і на ту небезпеку, яка загрожує, якщо захотіти її спробувати", - йдеться в статті.

Ангела Меркель стала людиною року за версією журналу Time

Обкладинка журналу Time
На думку журналістів Time, Меркель відіграла важливу роль і в боротьбі з путінською агресією в Україні. "Меркель вже стала важливим гравцем на міжнародній арені в управлінні ряду європейських боргових криз; вона також вела реакцію Заходу проти повзучого злодійства в Україні Володимира Путіна", - підкреслили журналісти.

Нагадаємо, минулого року журнал Time прийняв рішення визнати людьми року збірний образ борців з Ебола.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам