Ангела Меркель ніколи не "здасть" Україну - посол

04.09.2018, 11:06
Ангела Меркель ніколи не
Ангела Меркель (фото - bundesregierung.de)

Ніхто в Німеччині за нашою спиною нічого не робить і за рахунок наших інтересів робити не збирається, запевнив український посол в Берліні

Розповіді про те, що Німеччина "втомилася від України" - інструмент російської пропаганди, який періодично вкидається і нав'язується як в Україні, так і за кордоном. Про це, коментуючи відносини Києва і Берліна, заявив посол України в ФРН Андрій Мельник, пише Лівий берег.

Він стверджує, що між президентом Петром Порошенком і канцлером Ангелою Меркель "склався надзвичайно високий рівень особистої довіри", "дуже міцний особистий контакт", і що ніякий лідер іншої країни не спілкується з канцлером по телефону частіше.

"Меркель грає ключову роль з підтримки України, перш за все, у відновленні нашого суверенітету, і - я впевнений - буде грати її як мінімум до кінця дії цієї коаліційної угоди (тобто ще наступні 3 з гаком роки). Вдалося встановити довірливі взаємини і з новим главою МЗС Хайко Маасом. І завдяки цій довірі, цим унікальним відносинам, можу сміливо стверджувати, навіть поклавши руку в вогонь, що Меркель Україну ніколи не здасть", - сказав посол.

За словами дипломата, у канцлера до "України наших прагнень" є особиста велика симпатія. Додатково до цього, каже Мельник, є в ситуації і елемент прагматичності: Меркель не звикла змінювати свою думку.

"Так, вона може піти на корективи, незначні компроміси, але від крейсерського курсу не відійде", - пояснив він.

Читайте також: До Києва восени приїде Меркель

Мельник порадив мати більше довіри і віри в свої сили, а також віри своїм партнерам. "А ми завжди шукаємо в собі і навіть у рядах наших друзів якусь "зраду" і нещирість - що багатьом з них, думаю, так само не дуже приємно чути", - резюмував він.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов