RU

Андрієвський вважає, що в Україні дискредитують ідею виборів

23.10.2008, 14:06

Голова Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський вважає, що в Україні є небезпечна тенденція дискредитації ідеї виборів як механізму виходу з політичної кризи. Про це він заявив під час зустрічі з партійним активом Одеської області.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Української селянської демократичної партії, Д. Андрієвський, зокрема, зазначив: "Керівники країни своїми діями вже зруйнували довіру до влади як інституту управління державою. Сьогодні вони руйнують українські суди, дискредитуючи саме поняття справедливого правосуддя. Завтра, за таких умов, буде дискредитовано вибори як механізм політичного волевиявлення народу".

На думку Д. Андрієвського, індекс загальної недовіри до влади погіршується на фоні всесвітньої фінансової кризи. "Під час зниження економіки люди покладаються на владу як гарант їхнього добробуту. Замість цього українці бачать незрозуміле перетягнення ковдри керівників держави над економічним проваллям, куди може впасти вся вітчизняна економіка", - наголосив політик.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про поновлення роботи Верховної Ради України VI скликання на декілька днів. Однак потім він переніс дату позачергових виборів до Верховної Ради на 14 грудня.

Детальніше з настроями у ВР можна ознайомитися в матеріалі "Фабрика ганьби" >>>

Досьє на Дмитра Андрієвського >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини