RU

Анатолій Гриценко офіційно очолив партію

09.08.2010, 13:07

Політична партія "Громадянська позиція" офіційно проінформувала Міністерство юстиції про зміну керівника - лідером партії замість Миколи Нещадимого став Анатолій Гриценко. Таке рішення прийняте з'їздом і радою партії 11 червня 2010 року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Мін'юсту, окрім лідера, "Громадянська позиція" змінила свої цілі. Новою метою партії визначено: участь в побудові в Україні вільного, демократичного, справедливого суспільства; формування можливостей вираження політичної свободи громадянами України для здійснення і захисту своїх прав і свобод, задоволення політичних, економічних, соціальних і культурних інтересів; забезпечення суспільної справедливості і ефективного захисту громадян.

Попередня мета "Цивільної позиції" полягала у реалізації членами партії їх конституційних прав на участь у розробці державної політики, в формуванні і діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, участь у виборах.

Мін'юст взяв до уваги інформацію, надану партією, і вніс відповідні зміни у Реєстр політичних партій.

Партія "Громадянська позиція" була зареєстрована в Міністерстві юстиції 24 березня 2005 року і внесена у Реєстр партій під N113 під назвою "Могутня Україна". Першим керівником партії був Олександр Чубатенко. Політична сила не брала участі ні в одних парламентських виборах, не висувала власного кандидата в президенти. Під час виборів Верховної Ради 2006 року партія звернулася в Центрвиборчком з інформацією про участь у виборчому процесі, але так і не подала весь пакет документів. Партія взяла участь у виборах Київради в 2006 році, на які йшла під гаслом "Некияни - геть!", і отримала 0,09%.

У січні 2010 року партія змінила назву на "Громадянська позиція", а її керівником був обраний М. Нещадимий, який входить до складу ревізійної комісії однойменної громадської організації "Громадянська позиція" (лідер - нардеп, екс-міністр оборони А.Гриценко). По суті, нічого спільного, окрім свідоцтва про реєстрацію, між партією "Могутня Україна" і партією "Громадянська позиція" немає.

Анатолій Гриценко: біографія і добірка новин>>>
"Громадянська позиція": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини