28.02.2019, 16:28

Аналіз ІМІ. Ось п'ять сайтів, які копіпастять пропаганду РФ

Аналіз ІМІ. Ось п

Інформацію цих же сайтів використовують пропагандисти в Росії, коли розповідають про Україну - аналіз ІМІ

Реклама
Реклама

Війна в Донбасі, вибори президента і створення Православної церкви України - головні цілі російської пропаганди, яка поширює фейки і маніпуляції. Про це сказано в дослідженні Інституту масової інформації, яке проводилося з 8 по 15 лютого.

Згідно з результатами моніторингу, найчастіше новини з російською риторикою розповсюджують сайти Страна.ua, Newsone.ua, Вести, 112.ua. Ці ж ЗМІ використовуються як джерело інформації про Україну в російському інформаційному просторі.

Реклама

Під час моніторингу встановлено ряд найпопулярніших пропагандистських тез: "українські силовики обстрілюють "ДНР" і "ЛН ", порушують перемир'я"; "велика кількість порушень при підготовці виборів, недопущення російських спостерігачів"; "ПЦУ і її "невизнання" в світі, підпали церков УПЦ МП; підкуп виборців штабом  Петра Порошенкоа; навчання біля Криму як провокація; зубожіння України, епідемії хвороб; Юлія Тимошенко, якій "заважають проводити виборчу кампанію".

Моніторинг проводився серед таких ЗМІ: Обозреватель, Сегодня, Корреспондент, Цензор, 24-й канал, ТСН, Страна, Знай.юа, Українська правда, Новое время, 112.ua, Newsone, Вести. Також серед російських СМИ RT і РИА Новости. Загалом проаналізовано 25 000 матеріалів.

Раніше ІМІ також опублікував дослідження, згідно з яким LIGA.net - в лідерах з дотримання журналістських стандартів.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама