RU

Американський юрист: Суд США займеться кривдниками Тимошенко

15.02.2012, 11:54
Американський юрист: Суд США займеться кривдниками Тимошенко - Фото
1e486b82e6723f3c17a3ae80130dc9f7.jpg
Нью-йоркський юрист Кеннет МакКеліон, який відстоює інтереси Юлії Тимошенко и Юрія Луценка, має докази того, що українські чиновники відмивають гроші в США. Про це він заявив в інтерв'ю Голосу Америки, відповідаючи на питання про позов Тимошенко до бізнесмена Дмитра Фірташа і про можливі проблеми з юрисдикцією, оскільки відповідачі повинні знаходитися в США або мати майно (рахунки) в США.

"Велика кількість грошей Дмитра Фірташа та інших було направлено в США. У нас є детальна інформація про те, що відбувалося відмивання грошей. Серйозні суми в мільйони доларів були пізніше відправлені назад на користь корумпованих чиновників в Україну, щоб фінансувати і гарантувати переслідування лідерів політичної опозиції таких, як Юрій Луценко, Тимошенко та інших ", - сказав МакКеліон.

"Кілька місяців тому ми відправили в суд у справі Тимошенко проти Фірташа тут, в Нью-Йорку, додатки до позову, де ми повідомляємо про нову інформацію, яку вдалося виявити в результаті нашого розслідування з відмивання грошей поруч офіційних осіб України, як також Фірташем і Могилевичем (Семен Могилевич, можливо, має частку в Росукренерго, - ред.) через ряд банківських рахунків у Нью-Йорку. У цих документах ми передали в суд імена та номери рахунків ", - додав юрист.

МакКеліон уточнив, що Могилевич нібито перебуває під розслідуванням за підозрою у відмиванні грошей через американські банки, що зацікавить США - уряд Штатів і американці "зацікавлені в захисті своєї фінансової системи від використання її у відмиванні грошей".

За його словами, ці факти дозволяють розраховувати на те, що позов підпадає під юрисдикцію США.

Нагадаємо, в квітні 2011 року Тимошенко подала в суд Нью-Йорка позов на компанію Росукренерго та її співвласника, українського бізнесмена Фірташа за звинуваченням у шахрайстві, порушенні прав людини і вимаганні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини