RU

Американський суд відхилив позов Луценка до Пшонки

24.02.2012, 09:59
Американський суд відхилив позов Луценка до Пшонки - Фото
Фото: nso.org.ua
Федеральний суд округу Колумбія відхилив позов екс-голови МВС України Юрія Луценка, обвинуваченого в перевищенні повноважень, до генпрокурора Віктора Пшонки і декільком його підлеглим. Про це повідомляють РІА Новини з посиланням на текст рішення, копія якого є в агентства РАПСІ.

З рішення випливає, що суд відхилив позов у зв'язку з тим, що позивач не виконав його розпорядження без пояснення причин. Зокрема, суд зобов'язав Луценка та його представників інформувати суд про те, як проходить повідомлення відповідачів. Звіт повинен був надійти ще 8 лютого, проте в базі суду порожньо.

Нагадаємо, Луценко звинувачував відповідачів в порушенні його права на недоторканність особи шляхом незаконного арешту й необгрунтовано довгого утримання під вартою. Крім того, екс-голова МВС стверджує, що у висновку він піддавався нелюдському й такому, що принижує його гідність, поводженню. Крім Пшонки відповідачами за позовом виступали його перший заступник Ренат Кузьмін, а також співробітники генпрокуратури Сергій Войченко та Антон Зінченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини