RU

Альянс: РФ - не СРСР, але й вона тепер закрита залізною завісою

29.10.2015, 11:41
Альянс: РФ - не СРСР, але й вона тепер закрита залізною завісою - Фото
Фото: ЕРА
Своїми діями відносно України, Грузії, Молдови та Сирії Кремль домігся того, що Захід відгородився від РФ залізною завісою - як це було з Радянським Союзом. Таку точку зору на конференції в Мадриді  висловив заступник генсека НАТО Олександр Вершбоу.

"Росія - не Радянський Союз, але й вона тепер закрита за залізною завісою. Світ став іншим. Він більш інтегрований і взаємозалежний. Таким чином, питання не в тому, чи є у нас відносини з Росією, а в тому, якого типу це будуть відносини", - зазначив представник Альянсу.

За словами Вершбоу, події в Україні, "можливо, стали "дзвіночком " для Заходу, але Росія "робить таке не вперше": на сьогоднішній день у РФ "себто ворожі сили", які контролюють деякі території Молдови та Грузії."Москва, схоже, вважає, що Росія може бути в безпеці тільки лише тоді, коли її сусіди нестабільні або навіть розділені на частини", - зазначив він.

Читайте також: Країни Східної Європи попросять НАТО збільшити присутність

Також чиновник порушив тему збройної агресії Росії в Сирії, зазначивши небажання Москви співпрацювати з міжнародною коаліцією. На його думку, Росія "лише фокусує вогневу міць на закріпленні позицій свого клієнта Асада".

"У теорії, Росія може допомогти знищити  Ісламську державу  і припинити війну в Сирії, але насправді вчинки Москви лише затягують цей конфлікт і підсилюють страждання народу", - додав заступник генсека Альянсу.

Крім цього, він акцентував увагу на тому, що країнам НАТО необхідно збільшувати оборонну частину бюджету.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини