RU

Альтман: ТВі хотіла продати влада, потрібно було діяти швидко

25.04.2013, 15:23
Альтман: ТВі хотіла продати влада, потрібно було діяти швидко - Фото
Олександр Альтман
Зміну інвесторів керівництва ТВі необхідно було провести швидко, оскільки канал готувався до продажу владним структурам, сказав сьогодні на прес-конференції новий інвестор каналу, американський бізнесмен Олександр Альтман.

"Чому так швидко відбувся цей обмін акціями і чому так швидко сталася ця подія - мені абсолютно достовірно відомо було, що канал готується до продажу... Кому - ви можете самі здогадуватися. Були певні кроки для цього зроблені. Він чистився, він підготовлявся до продажу. Крім того, за моєю інформацією, пан Кагаловський тиснув на журналістів, щоб вони зробили репортажі дуже негативні про пана Хорошковського, і при цьому він не дозволяв їх випускати в ефір", - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому Альтман підкреслив, що канал збиралися продати "владним структурам".

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ з зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Досьє на Костянтина Кагаловського

Досьє на Олександра Альтмана

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини