Альфа готова "припинити в зародку" тероризм в Одесі і Харкові

28.04.2016, 18:45
Альфа готова
Начальник Центру спеціальних операцій СБУ "Альфа" Олександр Устименко

Начальник ЦСО "А" СБУ Олександр Устименко у відвертому інтерв'ю для ЛІГА.net відповів на всі гострі питання про роботу елітного спецпідрозділу

ЦСО "А" готова до провокацій на травневі свята в Одесі і Харкові та припинятиме тероризм в зародку. Про це в інтерв'ю "Альфа - хірурги війни" для ЛІГА.net сказав начальник Центру спеціальних операцій Альфа Служби безпеки України Олександр Устименко.

"У минулому році ми провели три великих хвилі операцій в Одесі, в тому числі проти так званої" бессарабської народної республіки "і так далі і тому подібне. Було багато затримань. Зараз в Одесі теж проводиться маса заходів, покликаних припинити будь-які провокації в зародку. Ефект від цих дій давайте подивимося 3-го травня. Служба поводиться дуже активно. Залучені бійці Одеського управління і не тільки. Крім того, Служба тісно працює з Національною поліцією", - розповів Устименко.

Крім того, за його словами, така ж ситуація в Харкові. "Ми застосовуємо заходи, які дозволяють тримати ситуацію під контролем. Противник робить нестандартні кроки - це гібридна війна. Але я впевнений, що у нас вистачить кмітливості оперативно припинити будь-які дії проти інтересів державної безпеки", - зазначив начальник ЦГО "А".

Повний текст відвертого інтерв'ю: "Альфа - хірурги цієї війни. Ми захистимо безпеку країни"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам