RU

Активна фаза АТО завершиться через місяць - Муженко

31.07.2014, 12:06
Активна фаза АТО завершиться через місяць - Муженко - Фото
Віктор Муженко. Фото - zn.ua
На думку начальника Генштабу Збройних сил України  Віктора Муженка, активна фаза антитерористичної операції на сході України завершиться менш, ніж через місяць. Про це він сказав в інтерв'ю виданню Новий час.

"Я не хотів би називати конкретні терміни, але активна фаза буде завершена в недалекому майбутньому. Я думаю, що... Не хочу наперед загадувати, називати кількість днів і місяців. Напевно, це буде раніше, ніж через місяць", - сказав Муженко.

Відповідаючи на питання, чи потрібна в даний момент Україні підтримана недавно парламентом масштабна третя черга мобілізації, начальник Геншатба відповів, що, ймовірно, чисельність покликаних українців буде менше запланованої.

"Мобілізація потрібна, але, напевно, в трохи менших обсягах, ніж це було задекларовано. Напевно, ми до цього прийдемо, і чисельність мобілізованих буде менша, ніж планувалося", - сказав він.

Нові мобілізовані, за словами Муженка, будуть спрямовані на укомплектування частин забезпечення, щоб звільнити бойові підрозділи від виконання невластивих їм завдань.

Раніше повідомлялося, що терористи порушили оголошений ОБСЄ "день тиші", обстрілявши з установки Град населений пункт Переможне Лутугинського району.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини