RU

Активи Януковича: судді, які зняли арешт, потрапили під кримінал

27.05.2015, 10:36
Активи Януковича: судді, які зняли арешт, потрапили під кримінал - Фото
9499a8b092c96f0bd4db571fd5ab6a37.jpg
Щодо суддів Апеляційного суду Києва, які зняли арешт з цінних паперів Олександра Януковича, почали кримінальне провадження. Про це повідомили в Генпрокуратурі.

"У засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про зняття арешту з належних синові екс-президента України Януковичу О.В. акцій ПАТ Всеукраїнський банк розвитку, заарештованих за клопотанням Генеральної прокуратури України у квітні 2014 року", - заявили в ГПУ.

Повідомляється, що 14 квітня постановою Апеляційного суду міста Києва була частково задоволена апеляційна скарга уповноваженої особи фонду гарантування вкладів і "з метою відновлення фінансового стану банку шляхом його продажу, знято арешт з приналежних підозрюваному Януковичу О.В. 100% акцій зазначеного банку".

Однак, оскільки мета арешту (конфіскація майна обвинуваченого за вироком суду і звернення його в дохід держави) не була досягнута, Державною службою фінансового моніторингу України були зупинені всі операції із зазначеними акціями.

У Генпрокуратурі зазначили, що в той же день на підставі клопотання прокуратури слідчим суддею Печерського районного суду міста Києва на зазначені акції повторно накладено арешт.

"У той же час, оцінка діям суддів Апеляційного суду міста Києва буде надана в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому Генеральною прокуратурою України за фактом винесення завідомо неправосудного рішення по ст. 375 КК України", - заявили в ГПУ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини