RU

Активісти звільнили будівлю Міністерства юстиції

27.01.2014, 17:55
Активісти звільнили будівлю Міністерства юстиції - Фото
42f9bab1075de58a7bc05f791cfdefcb.jpg
Представники громадської організації Спільна справа звільнили Міністерство юстиції. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зараз на вході до Мін'юсту стоять два десятка представників народної самооборони, які раніше за рішенням народної ради взяли відомство під зовнішню охорону.

Всередину пускають тільки співробітників міністерства і журналістів за посвідченнями. У будівлі зараз майже нікого немає. Про те, що воно було захоплене, свідчать тільки вогнегасники на підлозі і велика кількість гідрантів. Вхід у двір Мін'юсту з обох сторін і раніше забарикадований меблями.

Нагадаємо, активісти руху "Спільна справа" пізно ввечері 26 січня зайняли будівлю Міністерства юстиції України, розташовану на вулиці Городецького, 13 в центрі Києва (біля станції метро "Хрещатик").

Після цього міністр юстиції Олена Лукаш пообіцяла звернутися до президента з проханням вийти з переговорного процесу з опозицією, а також звернутися до РНБО з проханням розглянути питання про введення надзвичайного стану в країні, якщо активісти не звільнять будівлю Мін'юсту.

Віталій Кличко заявив про те, що захоплення міністерств в період переговорів з владою необов'язкове, "Спільна справа" залишається в Мін'юсті. "Кличко намагався переконати нас піти, але ми не для того займали будівлю, щоб його здавати", - сказав лідер "Спільної справи" Олександр Данилюк. Він також повідомив, що мітингувальники не перешкоджатимуть співробітникам міністерства вранці потрапити на свої робочі місця.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини