RU

Активісти Стоп цензурі висловили протест Януковичу, який виступає

03.09.2012, 11:12
Активісти Стоп цензурі висловили протест Януковичу, який виступає - Фото
Фото: wan-ifra.org
Під час виступу президента України Віктора Януковича на Всесвітньому газетному конгресі 14 учасників руху Стоп цензурі встали і підняли плакати на захист свободи слова та проти цензури з гаслами, серед яких - "Вісім з дев'яти головних каналів контролює владу". Янукович навіть не запнувся.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у залі присутні десятки журналістів, видавців і головних редакторів. Охорона підійшла до організаторів і просить прибрати гасла, але поки не робить ніяких фізичних дій. Учасники руху Стоп цензурі продовжують протест.

Закордонні журналісти активно фотографують протестуючих.

Нагадаємо, сьогодні Україна вперше у своїй історії приймає Всесвітній газетний конгрес і Всесвітній форум головних редакторів. У Київ на ці два заходи, які проходять паралельно, з'їхалися близько тисячі представників провідних світових медіакорпорацій з 80-ти країн світу. Очікується, що на форумі буде висловлена ​​жорстка критика на адресу Януковича з приводу утисків свободи слова в Україні. Як повідомляється на сайті організаторів, напередодні відбулася Генеральна асамблея членів конгресу і неофіційна зустріч преси зі спікерами медіафоруму.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини