RU

Активісти: Лідер "тушок" почав кампанію з підкупу виборців

30.01.2012, 07:48
Активісти: Лідер
Ігор Рибаков (другий ліворуч)
Голова депутатської групи "Реформи заради майбутнього", народний депутат України Ігор Рибаков почав виборчу кампанію в Чернігівській області.

Як повідомляє громадська організація "Спільна справа", її активістами були виявлені випадки підкупу виборців і використання адміністративного ресурсу на користь Рибакова.

Зокрема в Семенівському, Варвинському та Сосницькому районах Чернігівської області Рибаков і його помічники систематично запрошуються місцевими адміністраціями на урочисті заходи з відкриття об'єктів соціальної інфраструктури, мостів, транспортних розв'язок, надання допомоги місцевим школам (передача автобусів, відкриття комп'ютерних класів, закупівля навчального обладнання і т . д.). Незважаючи на те, що реально кошти виділяються з державного бюджету, присутнім намагаються подати це як особисту заслугу Рибакова.

Активісти відзначають, що публікації, які висвітлювали діяльність Рибакова, з'являлися в районних комунальних виданнях Сосницького, Коропського, Борзнянського, Бахмацького, Талалаївського, Срібнянського, Варвинського районів. У цих же районах виборцям від імені депутата безкоштовно роздаються продуктові і кондитерські набори.

Група "Реформи заради майбутнього" в основному складається з дупататів залишили опозиційні фракції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про підкуп виборців колишнім бютівцем, а нині регіоналом Віталієм Барвіненко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини