RU

Аксьонов готує Крим до погодинної подачі електрики

24.03.2014, 11:00
Аксьонов готує Крим до погодинної подачі електрики - Фото
Сергій Аксьонов (фото - russ-edin.org)
Самопроголошена влада АР Крим не виключає погодинну подачу електроенергії на півострові. Про це написав у  Twitter самозваний прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов.

"У найгіршому випадку ми перейдемо на погодинну подачу електроенергії за спеціальним графіком. Більшу частину проблеми ми знімемо за півтора місяця", - зазначив він.

За його словами, Крим був готовий до такого повороту подій. "Буде економія в споживанні, але ніякої катастрофи, кризи або колапсу у нас не буде точно", - зазначив сепаратист.

Він також заявив, що зменшення поставок електроенергії - "це спроба шантажу Києвом Росії через Крим".

Нагадаємо, НЕК Укренерго знизила обсяг поставляється в АР Крим електроенергії на 50 %.

Більшість міст на території Автономної республіки Крим станом на 6 ранку понеділка мають проблеми з енергозабезпеченням.

Як повідомили в прес-службі ДТЕК, 23 березня після 14:00 в результаті аварійного дефекту виведена в ремонт лінія електропередач 330 кВ "Каховка - Островська" (власність державного підприємства НЕК Укренерго). У зв'язку з технічними проблемами в 19:40 диспетчер Кримської електроенергетичної системи (НЕК Укренерго) віддав розпорядження ДТЕК Крименерго про тимчасове введенні графіка аварійних відключень в повному обсязі. Мета введення графіка відключень - висновок в ремонт високовольтної лінії 330 кВ "Мелітополь - Джанкой" (власність НЕК Укренерго) у зв'язку з аварійним дефектом. Зниження потужності на півострові до рівня споживання 300 МВт обумовлено необхідністю не допустити розвитку системних аварій і перешкодити виходу з ладу електромережевого обладнання.

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК - Максим Тимченко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини