RU

Ахметов і ще 16 нардепів в цьому році не з'являлися в Раді

28.03.2012, 12:50
Ахметов і ще 16 нардепів в цьому році не з'являлися в Раді - Фото
5b1ecb96dffbd6802e0c4a81fab743ef.jpg
17 народних депутатів, більшість - з фракції Партія регіонів, пропустили всі пленарні засідання Верховної Ради за перший квартал 2012 року. Такі підсумки участі нардепів у роботі парламенту оприлюднив на прохання ЗМІ віце-спікер Микола Томенко (обраний за списком БЮТ).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі політика, Томенко нагадав, що, крім реєстрації за допомогою електронної системи "Рада", перед кожним пленарним засіданням проводиться особиста реєстрація депутатів на підставі посвідчення та підтвердження своєї присутності власноручним підписом у журналі реєстрації. Саме це є підтвердженням реальної присутності народного депутата на пленарному засіданні.

"Ні для кого не секрет, що електронна реєстрація зазвичай відбувається шляхом розміщення карток депутатів уповноваженими представниками фракцій. Тому електронна реєстрація не дає реальної картини присутності або відсутності депутата в залі засідань", - сказав він.

Віце-спікер повідомив, що за три місяці роботи відбулося 28 пленарних засідань. За цей час 73 депутата не пропустили жодного засідання: 26 з них - з фракції Партії регіонів, 14 - з БЮТ, сім - з Народної партії, чотири - з КПУ, дев'ять - з НУНС, десять - з групи Реформи заради майбутнього, і три позафракційні.

Разом з тим, 17 народних депутатів пропустили всі пленарні засідання за цей період. Більшість з них з Партії регіонів - 11, три - з БЮТ, один - з НУНС і два позафракційних.

У список "прогульників" потрапили представники фракції Партії регіонів Нуруліслам Аркаллаєв, Ринат Ахметов, Андрій Веревський, Юрій Іванющенко, Сергій Момот, Олександр Пеклушенко, Антон Пригодський, Василь Стельмашенко, Василь Хмельницький, Юрій Чертков, Артем Щербань. Бютівці, які проігнорували сесійний роботу - Гарегін Арутюнов, Костянтин Жеваго, Вадим Трофименко; позафракційні - Руслан Богдан і Олександр Буряк. Від НУНС на засідання Ради не ходив Ігор Палиця.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини