RU

Ахметов провокує масові перебої в електриці - Укренерго

24.04.2015, 17:52
Ахметов провокує масові перебої в електриці - Укренерго - Фото
Фото: dyvys.in
Держкомпанія Укренерго, оператор Об'єднаної енергосистеми України, попереджає про масові відключення споживачів через дефіцит потужності в енергосистемі країни, що виник в наслідок різкого зниження закупівлі вугілля тепловими станціями компанії ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова.

Як наголошується в повідомленні Укренерго, середньодобові поставки вугілля на електростанції ДТЕК зменшилися в березні в порівнянні з лютим на 26,7%, а за двадцять три дні квітня - на 24,1%. У той же час Донбасенерго, більша частина активів якої постраждали через військову агресію Росії у Донбасі, збільшила поставки вугілля на 43% в березні і 100% в квітні, а держкомпанія Центренерго, що відчуває гострий дефіцит антрациту, збільшила поставки в березні порівняно з лютим в 2,3 рази, у квітні - в 3,1 рази.

"Такий стан вимагає від генеруючих компаній невідкладних заходів щодо забезпечення електростанцій паливом найближчим часом", - йдеться в повідомленні Укренерго. Без термінових дій по збільшенню поставок палива, кажуть в компанії, країну чекають масові відключення споживачів через дефіцит потужності в Об'єднаній енергетичній системі України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини